Spillere med kamper for FKH

Oversikten under viser alle spillere med seriemål for FK Haugesund fra og med første seriekamp i 1994 til og med sesongen 2023. Både seriespill, cupspill og europacupspill er inkludert.

NavnKamperFra startMål
Tor Arne Andreassen36932343
Vegard Skjerve31430818
Per Morten Kristiansen2682683
Joakim Våge Nilsen2422059
Alexander Stølås22817426
Arild Andersen22620914
Jostein Grindhaug22018544
Trygve Nygaard2161855
Kristoffer Haraldseid2141727
Tor Åge Larsen2082046
Christian Grindheim20217537
Per Andreas Haftorsen1711710
Bruno Leite1581127
Eirik Mæland15611114
Bala Garba15213462
Kevin Martin Krygård1511267
Jarle Wee14811253
Sondre Tronstad1371256
Chris Pozniak13512714
Asbjørn Helgeland13411936
Alexander Søderlund13310240
David Myrestam1321216
Rune Wiken1319334
Thormod Ness1291259
Daniel Bamberg12611723
Sten Ove Eike1254120
Per Kristian Bråtveit1241240
Thore Baardsen Pedersen1211101
Kristoffer Velde1197927
Nikola Djurdjic1099958
Tarje Nordstrand Jacobsen1089012
Øyvind Mellemstrand1061046
Ugonna Anyora104874
Peter Therkildsen1039811
Eirik Horneland1021014
Benjamin Tiedemann Hansen1021024
Jan Kjell Larsen100980
Steinar Lein999419
Fredrik Pallesen Knudsen97874
Jørgen Hammersland96954
Asle Andersen969014
Simon Koch93808
Helge Sandvik91910
Christian Gytkjær918443
Umaru Bangura90831
Trond Erik Bertelsen90743
Ulrik Fredriksen89742
Sjur-Jarle Hauge897012
Martin Samuelsen894317
Mads Berg Sande89539
Thomas Sørum878553
Rune Lothe87568
Egil Selvik87870
Michael Haukås865010
Milan Kojic858413
Espen Skogland854431
Niklas Sandberg847820
Bjørn Strøm80612
Mikkel Desler79792
Are Tronseth77714
Kjetil Rødahl744419
Kenneth Høie73720
Martin Bjørnbak72694
Dag Roar Ørsal725618
Anders Bærtelsen72721
Maic Sema675519
Geir Ludvig Fevang675713
Kevin Nicol66553
Per André Øritzland65592
Dusan Cvetinovic65656
Ibrahima Koné622812
Stian Dagfinn Johnsen614711
Filip Kiss616012
Torbjørn Agdestein603413
Kjell-Sture Jensen603418
Shuaibu Ibrahim594116
Bjørn Helge Olsen592314
Tor Erik Moen58479
Torbjørn Kallevåg57425
Jone Samuelsen57485
Ibrahima Wadji575325
Odd Helge Bygnes55497
Hans Berggren554724
Elias Storm54453
Bilal Njie533714
Mustapha Sama52469
Julius Eskesen52363
Haris Hajradinovic52438
Cameron Weaver514920
Svein Tore Brandshaug50429
Jacob Sørensen50468
Søren Reese49464
Magnus Samuelsson49485
Frederik Gytkjær493215
Trond Holm46325
Jonas Johansen464213
Jarle Steinsland46264
Dag Martin Tverborgvik46391
Alioune Ndour462916
Djedje Victorien453710
Ole Herman Brekke44432
Mickael Antoine Curier443721
Jørn Rikard Hansen44272
Anders Blomquist444225
Liban Abdi43359
Magnus Christensen42382
John Pelu42287
William Troost-Ekong41414
Trond Bjørndal41413
Ronny Espedal41242
Pontus Engblom38187
Magnus Johansson37322
Ronny Warholm36290
Sondre Liseth34315
Douglas Bergqvist34291
Babajide Akintola34349
Knut Ystaas33183
Paulo Dos Santos32200
Simon Diedhiou312310
Petter Larsen31185
Niki Budalic31282
Harald Nesheim31280
Christos Zafeiris31305
Carlos Castro31310
Tor Olve Fagnastøl30250
Oscar Krusnell30241
Odd Arne Espevoll30294
Søren Christensen29280
Rolv Magne Olsen29137
Nikolas Walstad29221
Henrik Kjelsrud Johansen29105
Sory Diarra28229
Ivar Arnljot Sandvik28281
Chris Gbandi28283
Anthony Ikedi2893
Rodolfo Rodriguez27274
Morten Berre272710
Jan Fabiano Kristiansen27160
Håvard Storbæk27144
Alexander Ammitzbøll27144
Morten Hæstad26230
Johnny Furdal26152
Knut Walde25234
Kevin De Serpa25239
Ben Karamoko25222
Sverre Bjørkkjær24110
Gaute Helstrup2440
Vegard Berg-Johansen23158
Torje Naustdal2360
Stefan Mogren23220
Niklas Magnus Sandberg23211
Petter Sevel2230
Kent Karlsen22220
Erik Huseklepp22114
Vegard Solheim2181
Stig Kallestad21110
Izuchukwu Anthony21140
Andres Mar Johannesson21172
Derek Decamps20141
Claus Niyukuri20152
Stig Krohn Haaland19152
Roy Miljeteig19133
Lebri Harman191410
Lars Øvernes19180
Kristoffer Gunnarshaug1930
Henrik Kildentoft19181
Frode Hellesø19186
Stian Thomassen18160
Paal Christian Alsaker18144
Patrik Fredholm18103
Martin Christensen18100
Juska Savolainen1850
Johnny Buduson1853
Egil André Vedøy18112
Tom Erik Nordberg17163
Rok Elsner17160
Robert Gorski16140
Kwame Karikari1657
Ferdinand Krohn Haaland1622
Christian Sæther Moen1653
Tommy Edvardsen1570
Sebastian Tounekti1510
Joacim Holtan1520
Jarle Nordal1596
Ingolf Olsen1560
Ørjan Birkeland1430
Tor Andre Aasheim1451
Kjetil Løvvik1478
Idar Mathiassen14102
Hilary Gong1421
Vegard Nordtveit1320
Per Andersson13131
Ole Kristian Kråkmo1390
Oddbjørn Skartun1332
Håvard Nordtveit1381
Eirik Ulland Andersen1327
Sheriff Suma12101
Roope Riski1240
Robert Kling1240
Per-Eirik Larsen12110
Patrick Olsen12110
Nemanja Tubic12120
Christian Velde1251
Adrion Pajaziti1292
Jakub Serafin11111
Ingvar Karlsen1180
Allan Olesen1170
Aleksandar Kovacevic1151
Sander Innvær1010
Olav Dalen1090
Daan Huisman1050
Benjamin Källman1090
Andreas Nordvik1090
Rogerio Lourenco950
Rafal Berlinski970
Marko Cosic940
Christian Knudsen910
Alfred Berge91
Tobias Svendsen810
Rune Vindheim850
Robert Veselovsky880
Vegard Øverlie720
Troy Nyhammer710
Steinar Eikje760
Sadeeq Yusuf750
Kent Michael Bøe710
Frank Stople770
Erling Myklebust70
Toni Tervonen611
Per Einar Østrem660
Pascal Gregor631
Martin Vestbø60
Felix Ademola650
Ervin Horn620
Derrick Mensah641
Amund Wichne650
Vegard Agdestein50
Oliver Klitten510
Mirko Kramaric520
Mikkel Hope520
Beau Molenaar550
Arent-Emil Hauge510
Samuel Mokédé421
Marc Lloyd Williams410
Håvard Lunde410
Harald Andreassen430
Fredrik Deilkås40
Andreas Endresen410
Tore Hammerø30
Tonny Mawajje320
Oluwasegun Otusanya30
Nikola Komazec30
Michee Ngalina30
Ivan Lauritsen310
Glenn Atle Larsen30
Eric Ndayisenga30
Emmanuel Ekpo330
Eivind Helgeland30
Eirik Skjælaaen30
Amer Osmanagic331
Tom Undheim210
Sulayman Bojang220
Stian Ringstad220
Sindre Eid20
Oskar Snorre220
Morten Bådsvik210
Maciej Gostomski220
Knut Birger Kallåk221
Erlend Drivenes210
Bruno Soares220
Ståle Oldeide110
Stian Olsen10
Ole Thomas Bjelland10
Ole Christian Langeland10
Odin Staveland10
Morten Nesheim10
Mathias Tjoland10
Mads Solberg Johannesen10
Lars Waage Hansen10
Henning André Nesse10
Geir Tharaldsen10
Erin Pinheiro110
Erik Anglevik110
Eirik Baugstø10
Dennis Horneland10
Bjørn Inge Utvik110
Andreas Tomren Stave11
Alf Nøkling110
Alexander Nielsen110
P